Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
  • Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: Pardus Topluluk 4.0 4.0 XFCE 64bit-15 TEMMUZ kurulum hatası

Re:RE: Re:Pardus Topluluk 4.0 4.0 XFCE 64bit-15 TEMMUZ kurulum hatası 3 hafta 4 gün önce #159

• vatansever
  • vatansever Kullanıcısının Avatarı
  • Yönetici
  • Gönderiler: 74
  • Teşekkür Sayısı: 8
  • Başarı: -1
kaizentr yazan:
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine ekran görüntülerini pc özelliklerini gönderdim.
şimdilik pardus 17.64bit, pardus topluluk 3.0 32bit ve pardus topluluk 3.0 64bit bunlardan hangisini denememi tavsiye edersiniz.
E-posta ulaştık gerekli incelemeleri yapacağız, Tercih sizin tabiki.
Teşekkürler kolay gelsin
Son Düzenleme: 3 hafta 4 gün önce yazan vatansever.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Re:Pardus Topluluk 4.0 4.0 XFCE 64bit-15 TEMMUZ kurulum hatası 3 hafta 4 gün önce #158

• kaizentr
  • kaizentr Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Pardus
  • Gönderiler: 6
  • Başarı: 0
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine ekran görüntülerini pc özelliklerini gönderdim.
şimdilik pardus 17.64bit, pardus topluluk 3.0 32bit ve pardus topluluk 3.0 64bit bunlardan hangisini denememi tavsiye edersiniz.

Re:Pardus Topluluk 4.0 4.0 XFCE 64bit-15 TEMMUZ kurulum hatası 3 hafta 5 gün önce #157

• vatansever
  • Yönetici
Bilgisayarınızın marka ve modeli nedir? Ayrıca Fotoğrafları e-posta olarak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine gönderebilirsiniz.
Saygılarımla...
Son Düzenleme: 3 hafta 5 gün önce yazan vatansever.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: kaizentr

Pardus Topluluk 4.0 4.0 XFCE 64bit-15 TEMMUZ kurulum hatası 3 hafta 5 gün önce #156

• kaizentr
  • kaizentr Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Pardus
  • Gönderiler: 6
  • Başarı: 0
istediğiniz denemeyi yaptım sonuçları ve ekran görüntülerini birkaç defa bu sayfadan ekleme ve cevaplamaya çalıştım ama webde görünmüyor. hatta resimlerden mi diye ebatlarını kb halinde küçülterek tekrar attım ama sanırım sitede sorun var. diğer alıntılar geliyor ondan mükerrer oldu sanırım. sildim onları siteden.
aynı şekilde sorun oldu yüklemede. live olarak kullanırken de dondu. yükleme sırasında da. formatlamayı geçiyor fakat 10 dk içinde dosyalar açılırken yüklenirken donuyor. pc yi resetlemek zorunda kalıyorsunuz. mouse ve klavyede iptal oluyor. resimleri tekrar atmıyorum. mecburen başka bir sistemi yükleyeceğim. Başarılar dilerim. Milli olan yerli olan VATAN olan her iyi niyetli projenin başarısı dileği ile. Teşekkürler hepinize.
Son Düzenleme: 3 hafta 5 gün önce yazan kaizentr. Sebep: ek

Pardus Topluluk 4.0 4.0 XFCE 64bit-15 TEMMUZ kurulum hatası 3 hafta 5 gün önce #155

• vatansever
  • Yönetici
kaizentr merhaba
yazdıklarımı aşağıda tekrar göndermişsin.
kaizentr yazan:
vatansever yazan:
kaizentr merhaba
kurulum ortamında (DVD/USB) yer alan canlı sistem ile bilgisayarınızı açılış yapabildiniz mi?bilgisayarınızın modeli ve özelliklerini ile birlikte, sorun yaşadığınız bölümlerin ekran görüntülerini gönderirseniz bize çok yardımcı olursunuz. 64bit kararlı sürüm tamamlandıktan sonra 32bit sürümlerde çıkartılacak.
Saygılarımızla...

kaizentr yazan:
Donanım olarak uygun olan pc ye yükleme aşamasında wi-fi bağlantısı sağlanamadı. zaman zaman donmalara oldu. Bir fırsatını bulup yeniden kurulumu başlattım yine dondu. Sonrada siyah ekranda üstte imleç yanıp sönerken kaldı. Başaramadım maalesef. Sanırım kurulum kısayolunu da ana ekrana yerleştireceksiniz stabil sürümde.Bu sürümün 32 bit olanını da bekliyoruz. iyi çalışmalar.
Amd 64 işlemci
2 gb ddr ram
320 gb hdd
Asus anakart
Asus ekran kartı x1600

Pardus Topluluk 4.0 4.0 XFCE 64bit-15 TEMMUZ kurulum hatası 3 hafta 5 gün önce #153

• vatansever
  • Yönetici
kaizentr merhaba
kurulum ortamında (DVD/USB) yer alan canlı sistem ile bilgisayarınızı açılış yapabildiniz mi?bilgisayarınızın modeli ve özelliklerini ile birlikte, sorun yaşadığınız bölümlerin ekran görüntülerini gönderirseniz bize çok yardımcı olursunuz. 64bit kararlı sürüm tamamlandıktan sonra 32bit sürümlerde çıkartılacak.
Saygılarımızla...

kaizentr yazan:
Donanım olarak uygun olan pc ye yükleme aşamasında wi-fi bağlantısı sağlanamadı. zaman zaman donmalara oldu. Bir fırsatını bulup yeniden kurulumu başlattım yine dondu. Sonrada siyah ekranda üstte imleç yanıp sönerken kaldı. Başaramadım maalesef. Sanırım kurulum kısayolunu da ana ekrana yerleştireceksiniz stabil sürümde.Bu sürümün 32 bit olanını da bekliyoruz. iyi çalışmalar.
Amd 64 işlemci
2 gb ddr ram
320 gb hdd
Asus anakart
Asus ekran kartı x1600
  • Sayfa:
  • 1
  • 2
Sayfa oluşturma zamanı: 0.215 saniye