Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: Giriş Ekranında Donuyor

Re:RE: Giriş Ekranında Donuyor 3 ay 3 hafta önce #178

• vatansever
  • vatansever Kullanıcısının Avatarı
  • Yönetici
  • Gönderiler: 84
  • Teşekkür Sayısı: 10
  • Başarı: 0
citmen yazan:
Herkese merhaba.

Dün Pardus 17.1 kurulumunu yaptım. Bilgisayarımda win7 ve Pardus kurulu şuan. Ancak Pardus şifre giriş ekranında donuyor. Klavye fare hiçbir şey kullanamıyorum. Çalışan cd olarak denedim masaüstü gelmeden donup kalıyor yine. Açılışta Gelişmiş seçeneklerde geçerli çekirdek ile recovery seçebiliyorum. Recovery seçtiğim zaman da giriş ekranına kadar gelip *yeniden başlıyor. Çalışan cd olarak güvenli kip seçtiğimde de aynı şekilde donuyor. Daha önce uzun süre Linux Mint ve Ubuntu kullandım böyle bir sorunla hiç karşılaşmadım. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Not: Pardus 17.0, Ubuntu 17.10.1 ve Linux Mint 17 ile de denedim sonuç aynı.
Merhaba
öncelikle topluluk olarak sadece topluluk sürümü desteği veriyoruz, bunun dışındaki destek taleplerine maalesef destek veremiyoruz, Pardus 17.1 desteğini Pardus.org.tr den alabilirsiniz.Size önerim topluluk sürümlerini test ederek benzer sorunları yaşıyorsanız forum üzerinden bilgi verebilirsiniz.
Saygılarımla...
Son Düzenleme: 3 ay 3 hafta önce yazan vatansever.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Giriş Ekranında Donuyor 3 ay 3 hafta önce #177

• citmen
  • citmen Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Pardus
  • Gönderiler: 1
  • Başarı: 0
Herkese merhaba.

Dün Pardus 17.1 kurulumunu yaptım. Bilgisayarımda win7 ve Pardus kurulu şuan. Ancak Pardus şifre giriş ekranında donuyor. Klavye fare hiçbir şey kullanamıyorum. Çalışan cd olarak denedim masaüstü gelmeden donup kalıyor yine. Açılışta Gelişmiş seçeneklerde geçerli çekirdek ile recovery seçebiliyorum. Recovery seçtiğim zaman da giriş ekranına kadar gelip *yeniden başlıyor. Çalışan cd olarak güvenli kip seçtiğimde de aynı şekilde donuyor. Daha önce uzun süre Linux Mint ve Ubuntu kullandım böyle bir sorunla hiç karşılaşmadım. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Not: Pardus 17.0, Ubuntu 17.10.1 ve Linux Mint 17 ile de denedim sonuç aynı.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.163 saniye